Nahlédněte do ženské hlavy

20.10.2015 Mnozí muži si přejí nahlédnout do ženské hlavy, aby věděli, co si žena myslí, nad čím přemýšlí a co by po nich chtěla, aby se cítili jako opravdoví chlapi, kteří jsou pro ženu prostředníky mezi světem a jimi samotnými.

Když se dva světy bijí

 

Ženy dávají mužům najevo, že si něco přejí, ale často to neřeknou na rovinu. A tak je pro mnoho mužů ženské myšlení záhadou, protože neví, co si o tom mají myslet. Ženy jsou hlavně v područí intuice, ale ten mužský svět a mozek má zase základ v logice. A tak se bije rozum a cit.

 

Proč dávají ženy přednost těm zlým mužům?

 

Často jsou to padouši, kteří uchvátí křehkou ženu. A co za tím stojí? Často si ženy zaměňují vysoké sebevědomí za aroganci. A muži, kteří jsou od přírody alfa samci, je vždy přitahovali, protože se umí postarat o rodinu a imponují také ostatním ženám. Ženy naopak nemají rády muže, kteří jsou vychytralí a ostatní kolem sebe jenom využívají. Žena má ráda pocit, že je o ni dobře postaráno, a že se má o koho opřít, pokud je tomu naopak, pak jí chybí opora, kterou měla v dětství, a to v podobě otce, který zastupoval mužský element. Teď hledá něco podobného ve svém partnerovi.

 

Je škoda, že k některým ženám se nedává návod

 

Některé typy mužů jsou na tom, co se týče seznamování velmi bídně, a tak by ocenili, kdyby byl k ženám dán nějaký návod. Bojí se například, že nejsou dost sebevědomí a stateční, aby ženu zaujali. Ale žádný muž nechce působit tak, že se nedokáže postarat ani sám o sebe. A tak se snaží a udržuje v napětí svou milovanou a snaží se využívat její přízně, kterou mu poskytuje. A tak je dobré vědět, že žena a muž jsou dva rozdílné světy.

 

Schopnost odolat strachu
Schopnost odolat strachu

Strach nás ovládá, jsme v době, která se živí strachem - média živí naše hlavy propagandami, které nás mají vehnat do kouta. Zaměstnavatel tlačí na naši výkonnost a my jsme hnaní obrovským motorem vpřed a nemůžeme se ani chvilku zastavit. Jak se z toho vymanit?

Moderní babičky
Moderní babičky

Mít dobrou babičku, která ráda pohlídá vnoučata, je dnes opravdu k nezaplacení. Děti tak u ní mohou zažít jinou výchovu, a navíc někoho, kdo na ně má čas a nemusí chodit do práce a věnovat se dalším povinnostem, jako je stavění domu, koupě auta a jiné.

Buďte úspěšní
Buďte úspěšní

Úspěch pro každého z nás znamená něco jiného. Pro někoho z nás je to úspěch v práci, pro jiného z nás je to snížení váhy, pro dalšího je to zlepšení vztahů s manželem. Ať je to jakýkoliv druh spěchu, pro všechny platí několik základních pravidel, která je nutno dodržovat. A hlavně, neodkládejte je na zítřek, začněte s nimi hned teď. Nehledejte výmluvy, proč to právě teď nejde.

Návyky, které mohou zničit váš vztah
Návyky, které mohou zničit váš vztah

Žádný vztah není procházka růžovým sadem a na řadu z nás číhá nebezpečí tam, kde ho nečekáme.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.