Závěsné systémy do každé domácnosti!

29.06.2015 Efektivní cvičební pomůckou pro začínající i pokročilé sportovce je závěsný posilovací systém. Rozšířil se do světa z prostředí americké armády, kde jej pro svůj trénink využívali vojáci. Jedná se o systém posilování s vlastní vahou, který se stává u fitness nadšenců stále více populární a povědomí o něm už získává i širší veřejnost.

Posilovací systém ideální pro moderní životní styl

Nechce se vám chodit do posilovny? Nevadí. Závěsný systém využijete téměř kdekoliv a kdykoliv. Stává se ideálním řešením v dnešním hektickém životním stylu. Máte chvíli na cvičení? Můžete se do toho pustit. Posilování vlastní vahou je jednoduché a přitom velmi účinné. Slouží k protažení těla a k jeho komplexnímu zpevnění po stránce svalové. Tato pomůcka je tolik variabilní, a přitom tak levná a snadnou použitelná v podstatě kdekoliv.  

Víceúčelová skladná pomůcka

K posílení vašich svalů potřebujete pouze trochu času a nalézt nějaký opěrný bod. Tímto bodem může být hrazda, dveře nebo třeba strom. A samozřejmě bude třeba závěsný posilovací systém. Tato mnohoúčelová rehabilitační a posilovací pomůcka je velmi skladná, takže si ji můžete přibalit s sebou na cesty. Poslouží jak ke kondičnímu cvičení, tak i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní tělesné váhy. Možné je i balanční cvičení, jedná se o popruhy, které lze snadno uchytit pomocí opory, s konci v podobě měkkých úchytů na ruce a nohy. 

Vysoká účinnost při nízkých nákladech

Posilování vlastní vahou se rychle stalo oblíbeným cvičením po celém světě. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé, muže i ženy všech věkových kategorií, vždy se poměrně snadno přizpůsobíte a sžijete se závěsným systémem. Přináší vysokou účinnost při nízkých pořizovacích nákladech a nepotřebujete žádná závaží a činky. Účinnost se dá ještě zvýšit použitím zátěžových pomůcek, například speciálně plněné vesty.

Popruhy snadno nainstalujete na místo určení, a po cvičení je zase složíte do tašky, připravené k použití doma, na dovolené, a třeba i v práci. Samozřejmě o přestávce.

Základní strečinkové cviky
Základní strečinkové cviky

Protahování těla neboli strečink již patří neodmyslitelně ke každému cvičení a sportu, takto se můžete protahovat také před náročným výkonem nebo po práci, při které dostaly vaše svaly a klouby zabrat. Chcete znát pro začátek základní strečinkové cviky, které zvládne naprosto každý?

5 jednoduchých cviků na bolavá záda
5 jednoduchých cviků na bolavá záda

Ten, kdo udržuje v dobré kondici své zádové partie, napomáhá lepšímu zdravotnímu stavu také u dalších oblastí těla, které mohou být problematické a souvisí s páteří a pohybovým aparátem. Cvičení zad je výborná prevence proti bolestem hlavy, ramenních a kyčelních kloubů a samozřejmě také samotných zad a páteřního aparátu. Shrňme si 5 základních cviků na procvičení zad, které zvládne každý a nejsou k nim třeba náročné a nákladné pomůcky.

Jak nastartovat hubnutí
Jak nastartovat hubnutí

Hubnutí je zvlášť teď v létě téma, na které každý slyší. Ale ony existují i rady, které jste možná ještě nikdy neslyšeli. Pojďte si je s námi prostudovat, snad právě teď uhodíme hřebík na hlavičku a najdete tam něco, co se vám zalíbí a začnete pro své tělo i zdraví dělat.

Rotana- cvičte s hudbou nebo s TV
Rotana- cvičte s hudbou nebo s TV

Rotana není zbraní japonských ninjů, není to ani erotická pomůcka, jak by se mohlo nabízet, spíše ji budete znát jako rotační balanční podložku. Slouží pro cvičení a vylepšení horní poloviny těla, formuje stehna, hýždě i lýtka, velmi dobře se hodí také na protažení před náročnějšími sportovními aktivitami. Tato pomůcka cvičitelů je velice jednoduchá a dá se použít kdekoliv, dokonce i ve velmi stísněných podmínkách malého bytu. Přitom vás roztančí, zpevní vaše bříško i zadeček.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.