10 důvodů proč do Benátek

Ano, Benátky jsou romantické - to jsme si již všimli. Skutečně patří mezi jedno z nejlepších míst na romantickou dovolenou, ale je to město, které se také rýmuje s přátelstvím. Benátky jsou vyhledávanou destinací a jsou unikátní kulturou, architekturou i historií. Lákají tak tisíce návštěvníků z celého světa. Potřebujete i vy důvod, proč toto úchvatné město festivalů navštívit?

Kam letos na wellness?
Kam letos na wellness?

Hotel Jana**** byl vybudován v r. 1995 v zeleni na okraji města Přerov. Jeho strategickou polohu (je uprostřed vzdálenosti mezi Košicemi a Karlovými Vary) využívají s oblibou především firmy s česko-slovenskou působností.

Co s volným časem na mateřské dovolené?
Co s volným časem na mateřské dovolené?

Máte dojem, že nevíte, co s volným časem. Dítě spokojeně spí v postýlce i tři hodiny v kuse a vy už máte dávno navařeno, poklizeno, ustláno a vyžehleno? Dívat se na stále omílané televizní seriály vás už dávno nebaví. Co tedy? Tady je pár užitečných typů na volný čas při mateřské dovolené.

Jsem na mateřské dovolené – hurá?!
Jsem na mateřské dovolené – hurá?!

Naše představa o maminkách na mateřské dovolené je hodně zidealizovaná. Maminky mají hodně volného času na sebe, na své kamarádky, nejsou stresované a mají před sebou dlouhé tři roky na to, aby si dobře odpočinuly od své profese. Je to ale odraz pravdy nebo je to pouze zažitá představa, která je postavena na tom, že žena se narodí jako budoucí matka? Podívejte se kolem, svět dává ženám daleko větší šance se prosadit, být samy se sebou a dítě jim to může nabourat.

Kdy jet s dětmi poprvé k moři?
Kdy jet s dětmi poprvé k moři?

Máte rádi slunce a každým rokem jste za ním odjížděli k moři. Ale teď se situace změnila, máte malé dítě a velkou zodpovědnost o něj. Od kdy by mělo dítě jet poprvé k moři, aby si dovolenou užilo a rodiče taky? Co je lepší, let letadlem nebo cestování autem?

Jednoduché domácí rychlolázně
Jednoduché domácí rychlolázně

Roztrhnul se pytel s wellness zařízeními, hotely a centry, která ovšem nejsou dostupná pro každého. Chcete-li ušetřit a mít své vlastní rychlolázně přímo doma, postačí docela málo. Navíc budete mít vše pěkně po ruce a relaxační či dokonce léčebnou kůru si budete moci dopřát v podstatě kdykoliv na ni dostanete chuť.

24 předsevzetí, na kterých v tomto roce opravdu záleží
24 předsevzetí, na kterých v tomto roce opravdu záleží

Rok co rok vidíme tolik lidí, kteří se neobtěžují s novoročními předsevzetími a dělají si z nich jen legraci, protože vědí, že je stejně držet nebudou. Najděte si ta předsevzetí, která budou souznět s Vámi. Měli bychom se spíše naučit ocenit maličkosti. Žít pro to, na čem opravdu záleží.

Prázdniny a děti
Prázdniny a děti

Hrozíte se toho, že jsou prázdniny a nemáte kam dát své děti? Babičky a dědečky už jste vyčerpali, svou dovolenou taky a prázdniny zdaleka nekončí. Co potom, kam své potomky umístit?

Blíží se Vánoce – svátky klidu a míru
Blíží se Vánoce – svátky klidu a míru

Blíží se svátky pohody a rodiny, oslava narození Ježíška. Ale máte pocit, že se všichni kolem vás zbláznili a vy taky – bolí vás hlava, nevíte, kam dřív skočit a pocit štěstí a radosti je upozaděn někde daleko za starostmi, které vás každý den obklopují? Jak se jich zbavit a jak se znovu těšit na Vánoce?

Kroužky pro vaše děti
Kroužky pro vaše děti

Máte doma malé děti a přemýšlíte, kolik kroužků jim máte zapsat? Pak se řiďte několika pravidly, jeden z důležitých ukazatelů je také věk vašeho dítěte. Pokud se jedná o malé dítě, uvědomte si, že nejpřednější činností by měla být hra, ne převaha povinností, nebo činností, ke kterým neinklinuje.

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.